Surprise Me!
Search Results For:

Tigrat Jugosllavia

Ali Ahmeti per partite e reja

2016-12-06 02:05 709 YouTube

Ballkani 2014

Ky është nje film i animuar e cilii trgon kronologjin e shpërbërjes së federatë Jugosllave gjatë viteve.

2014-12-22 01:19 94 YouTube

Kili, zhvarroset trupi i Pablo Nerudës për të zbardhur enigmën e vdekjes

ISLA NEGRA - Operacioni i zhvarrosjes së trupit të poetit kilian, Pablo Neruda, i cili vdiq në muajin shtator 1973 disa ditë pas grushtit të shtetit nga Augusto Pinoçeti, filloi sot n

2013-04-08 01:25 204 YouTube

Kanga e familjeve Jasharaj :kendon ramadan stollaj

lufta qe u ba ne kosov ne vitin 1998 prej barbarve serbo madh Jugosllav qe vran dhe masakruen rob dhe femij po ashtu te rij dhe pleq edhe grat shtazana :Pra teksin e kenges vet qe e shkrova.

2014-04-21 09:11 916 YouTube

20140623 112750 001 kanga:vujtja ne kosov ne kohen e millosheviqit

kanga asht per vujtjet ne kosov qe jan ba kunder pushtetit serbo mdhaj jugosllav kur ka qen sllobodan millosheviqe dhe e shpallem ilegale pamvarsin e kosoves me dy korrik ku menjiher...

2014-06-26 13:37 537 YouTube

Gezuar me Tigrat 2015 Jugosllavia e migjes

Humor Shqip 2014...

2014-12-29 08:20 1,189 Dailymotion

TIGRAT - Jugosllavia e migjës ( official video HD ) // Humor

humor shqip TIGRAT ( Avni Hoti, Fatos Kryeziu, Rrahman Fetahu, Shpetim Kastrati, Bashkim Gagica, Kadrije Canolli, Kujta & Albioni )https://www.youtube.com/watch...

2015-08-28 08:20 6 Dailymotion

Gezuar me Tigrat 2015 AUTOLARJA

Humor Shqip 2014...

2014-12-29 07:27 1,032 Dailymotion

Humor 2016 - Tigrat - MIGJA- Humor Shqip

Humor 2016...

2015-12-17 10:10 3,270 Dailymotion